Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
14.9.2005 16:07  Khrell  pająk  Podziemny korytarz / Znajdujesz się w wilgotnym podziemnym korytarzu, wzdłuż niego ciągną się drewniane kolumny, które pilnują, aby ziemia nie zwaliła ci się na głowę. Jest tu strasznie cicho, pochodnia oświetla całą ścianę, na której znajduje się coś wielkiego. Jest to migoczący cień pająka, który ulokował się na pajęczynie, znajdującej się tuż przed tobą. Pajęczyna: Pajęczyna rozpościera się przed tobą, znajdują się na niej różne martwe, bądź też umierające owady, oraz pająk. Pająk: Gdy przyglądasz się mu bliżej, zauważasz że ma grube nogi i cały jest obrośnięty szarymi włoskami. Na jego tułowiu usadowiona jest głowa. Przyglądasz się czemuś, co można nazwać twarzą. Dwa oślizgłe, małe kiełki są gotowe, aby wpuścić ci pod skórę śmiertelny pajęczy jad. Wyżej zauważasz kilka białych kropek, zapewne są to jego oczy. Gdzie byś nie stanął, wydaje się patrzeć prosto na ciebie.   
14.9.2005 16:02  Khrell  pająk  Znajdujesz się w wilgotnym podziemnym korytarzu, wzdłuż niego ciągną się drewniane kolumny, które pilnują, aby ziemia nie zwaliła ci się na głowę. Jest tu strasznie cicho, pochodnia oświetla całą ścianę, na której znajduje się coś wielkiego. Jest to migoczący cień pająka, który ulokował się na pajęczynie, znajdującej się tuż przed tobą. Pajęczyna: Pajęczyna rozpościera się przed tobą, ma grube nici. Wygląda na wytrzymałą na tyle, by unieruchomić małego nietoperza. Pająk: Gdy przyglądasz się mu bliżej, zauważasz że ma bardzo grube nogi i cały jest obrośnięty szarymi włoskami. Na jego grubym tułowiu usadowiona jest głowa. Przyglądasz się czemuś, co można nazwać twarzą. Dwa oślizgłe, małe kiełki są gotowe, aby wpuścić ci pod skórę śmiertelny pajęczy jad. Wyżej zauważasz kilka białych kropek, zapewne są to jego oczy. Gdzie byś nie stanął, wydaje się patrzeć prosto na ciebie.   
12.2.2005 18:34  Khrell  pająk  Znajdujesz się w wilgotnym podziemnym korytarzu, dookoła ciebie są podpory, które pilnują aby ziemia nie zwaliła ci się na głowę. Jest tu strasznie cicho, pochodnia oświetla całą ścianę. Nagle coś wielkiego i strasznego pojawiło się na ścianie. Z ulgą zauważasz że to tylko cień pająka zwisającego na grubej pajęczynie z sufitu. Pająk: Gdy przyglądasz się mu bliżej, zauważasz że ma nienaturalnie grube kończyny i cały jest obrośnięty szarymi włoskami. Chcąc spojrzeć mu w oczy czekasz aż obróci się na pajęczynie wokół własnej osi. Obwrócił się do ciebie przodem, przyglądasz się czemuś, co można nazwać twarzą. Dwa oślizgłe, małe kły są gotowe, aby wpuścić ci śmiertelny pajęczy jad pod skórę. Wyżej zauważasz kilka białych kropek, zapewne są to jego oczy. Ogarnia cię dziwne uczucie, wydaje ci się, że pająk patrzy ci prosto w oczy!   
12.2.2005 18:29    pająk  Znajdujesz się w wilgotnym podziemnym korytarzu, dookoła ciebie są podpory, które pilnują aby ziemia nie zwaliła ci się na głowę. Jest tu strasznie cicho, pochodnia oświetla całą ścianę. Nagle coś wielkiego i strasznego pojawiło się na ścianie. Z ulgą zauważasz że to tylko cień pająka zwisającego na grubej pajęczynie z sufitu. Pająk: Gdy przyglądasz się bliżej pająkowi, zauważasz że ma nienaturalnie grube kończyny i jest cały owłosiony. Chcąc spojrzeć mu w oczy czekasz aż obróci się na pajęczynie wokół własnej osi. Patrzysz z uwagą na coś, co można nazwać jego twarzą. Dwa oślizgłe, małe wystające kły są gotowe, aby wpuścić ci śmiertelny pajęczy jad pod skórę. Wyżej zauważasz kilka białych kropek, zapewne są to jego oczy. Ogarnia cię dziwne uczucie, wydaje ci się, że pająk patrzy ci prosto w oczy!   
6.3.2004 12:34  Khrell  pająk  Znajdujesz się w wilgotnym podziemnym korytarzu, dookoła ciebie są podpory, które pilnują aby ziemia nie zwaliła ci się na głowę. Jest tu strasznie cicho, pochodnia oświetla całą ścianę. Nagle coś wielkiego i strasznego pojawiło się na ścianie. Z ulgą zauważasz że to tylko cień pająka zwisającego na grubej pajęczynie z sufitu. Pająk: Gdy przyglądasz się bliżej pająkowi, zauważasz że ma nienaturalnie grube kończyny i jest cały owłosiony. Chcąc spojrzeć mu w oczy czekasz aż obróci się na pajęczynie, patrzysz z uwagą na coś, co można nazwać jego twarzą. Dwa oślizgłe małe wystające kły są gotowe, aby wpuścić ci za chwilę śmiertelny pajęczy jad, wyżej zauważasz kilka białych kropek, zapewne są to oczy. Pierwszy raz w życiu czujesz, że pająk patrzy ci prosto w oczy.   
4.12.2003 14:25    pająk     

Wróc do kategorii
Nowa zmiana