Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
10.8.2005 10:57  Morfoth  pasikonik  Pole pszenicy / Pole na którym się znajdujesz rozciąga się aż po horyzont. Wysokie na pięć stóp, złociste źdźbła falują lekko na wietrze. Ziemia pod tobą ma kolor ciemnobrązowy. Jasnobłękitne niebo tylko miejscami pozakrywane jest przez kłębiaste, białe obłoki, które przesuwają się leniwie pod wpływem wiatru. Niedaleko na północy widzisz samotne, wyschnięte drzewo obsiadłe przez ptactwo. / Pasikonik siedzi na kłosie i skrzypi sobie w najlepsze. / Pasikonik: Widzisz brunatnego pasikonika wielkości ludzkiego palca. Wygląda na to, że jest na tyle zaabsorbowany wydawaniem z siebie skrzypiących dźwięków, iż nie zauważył twojej obecnosci.   
10.8.2005 10:56  Morfoth  pasikonik  Pole pszenicy / Pole na którym się znajdujesz rozciąga się aż po horyzont. Wysokie na pięć stóp, złociste źdźbła falują lekko na wietrze. Ziemia pod tobą ma kolor ciemnobrązowy. Jasnobłękitne niebo tylko miejscami pozakrywane jest przez kłębiaste, białe obłoki, które przesuwają się leniwie pod wpływem wiatru. Niedaleko na północy widzisz samotne, wyschnięte drzewo obsiadłe przez ptactwo. / Pasikonik siedzi na kłosie i skrzypi sobie w najlepsze / Pasikonik: Widzisz brunatnego pasikonika wielkości ludzkiego palca. Wygląda na to, że jest na tyle zaabsorbowany wydawaniem z siebie skrzypiących dźwięków, iż nie zauważył twojej obecnosci.   
8.8.2005 23:10  Morfoth  pasikonik  Pole na którym się znajdujesz rozciąga się aż po horyzont. Wysokie na pięć stóp, złociste źdźbła falują lekko na wietrze. Ziemia pod tobą ma kolor ciemnobrązowy. Jasnobłękitne niebo tylko miejscami pozakrywane jest przez kłębiaste, białe obłoki, które przesuwają się leniwie pod wpływem wiatru. Niedaleko na północy widzisz samotne, wyschnięte drzewo obsiadłe przez ptactwo. / Pasikonik siedzi na źdźble trawy i skrzypi sobie w najlepsze / Pasikonik: Widzisz brunatnego pasikonika wielkości ludzkiego palca. Wygląda na to, że jest na tyle zaabsorbowany wydawaniem z siebie skrzypiących dźwięków, iż nie zauważył twojej obecnosci.   
8.8.2005 23:06  Morfoth  pasikonik  Pole na którym się znajdujesz rozciąga się aż po horyzont. Wysokie na pięć stóp, złociste źdźbła falują lekko na wietrze. Ziemia pod tobą ma kolor ciemnobrązowy. Jasnobłękitne niebo tylko miejscami pozakrywane jest przez kłębiaste, białe obłoki, które przesuwają się lewniwie pod wpływem wiatru. Niedaleko na północy widzisz samotne, wyschnięte drzewo obsiadłe przez ptactwo. / Pasikonik siedzi na źdźble trawy i skrzypi sobie w najlepsze / Pasikonik: Widzisz brunatnego pasikonika wielkości ludzkiego palca. Wygląda na to, że jest na tyle zaabsorbowany wydawaniem z siebie skrzypiących dźwięków, iż nie zauważył twojej obecnosci.   
8.8.2005 20:11  Morfoth  pasikonik  Pole na którym się znajdujesz rozciąga się aż po horyzont. Wysokie na pięć stóp, złociste źdźbła falują na wietrze. Jedynym dźwiękiem jaki do ciebie dociera jest ich cichy szmer. W pewnym jednak momencie uświadamiasz sobie, że już od jakiegoś czasu do symfonii falującego zboża dołączył się jakiś skrzypek i zrazu dostrzegasz brunatnego pasikonika siedzącego nieopodal ciebie. / Pasikonik: Widzisz brunatnego pasikonika wielkości ludzkiego palca. Wygląda na to, że jest na tyle zaabsorbowany wydawaniem z siebie skrzypiących dźwięków, iż nie zauważył twojej obecnosci.   
24.4.2005 15:43  Thail  pasikonik  Można tej osobie zablokować Ip? Słuchaj koleś/dziewczę, ja tu zaglądam, a zaśmiecanie opisomatu mnie lekko wkurwia:/ więc bądź łaskaw/a odpierdolić się od niego lub zacząc coś w nim pisać, byle z sensem - ładnie proszę...    
4.12.2003 14:25    pasikonik     

Wróc do kategorii
Nowa zmiana