Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
11.8.2005 13:36  Morfoth  pegaz  Na górskim szczycie / Stoisz na szczycie samotnej, wysokiej góry, powyżej poziomu chmur. Jest tu dość chłodno i wilgotno. Podłoże jest raczej skaliste, lecz miejscami krótka trawa tworzy podkład dla górskich kwiatów i niewielkich krzewów. Przed sobą widzisz samotny, duzy żółto-czerwony kwiat. Pomiędzy dwoma głazami stoi pegaz i skubie trawę. / Wygląda na bardzo inteligentne zwierze. Jego skrzydła są lekko rozpięte, jak gdyby był zawsze gotowy do lotu. Krótkie, białe włosy odbijają światło tak, że wygląda jak gdyby lśnił własnym blaskiem.   
2.8.2005 19:34  Morfoth  pegaz  Stoisz w chmurach, na szczycie przesiąkniętej mgłą góry. Krótka trawa tworzy piękny, zielony podkład dla górskich kwiatów i niewielkich krzewów. Przed sobą widzisz olśniewający, żółto-czerwony kwiat. Jego płatki są porośnięte maleńkimi włoskami. Lancetowate liście pod spodem przybierają barwe ciemnobrunatną. Gdy mija zachwyt nad pięknym kwiatem, spostrzegasz skrzydlatego konia skubiącego trawę. Wygląda na bardzo inteligentne zwierze. Jego skrzydła są lekko rozpięte, jakby były zawsze gotowe do lotu. Krótkie, białe włosy odbijają światło tak, że koń ten wygląda jak gdyby lśnił własnym blaskiem. Mimo ,że na ciebie nie patrzy, to czujesz, iż wie, że tu jesteś.   
14.12.2003 21:46  Morfoth/Poprawił Wildeath  pegaz  Stoisz w chmurach, na szczycie przesiąkniętej mgłą góry. Krótka trawa tworzy piękny, zielony podkład dla górskich kwiatów i niewielkich krzewów. Przed sobą widzisz piekny, żółto-czerwony kwiat. Jego płatki są porośnięte maleńkimi włoskami. Lancetowate liście pod spodem przybierają barwe ciemnobrunatną. Gdy mija zachwyt nad pięknym kwiatem, spostrzegasz skrzydlatego konia skubiącego trawę. Wygląda na bardzo inteligentne zwierze. Jego skrzydła są lekko rozpięte, jakby były zawsze gotowe do lotu. Krótkie, białe włosy odbijają światło tak, że koń ten wygląda jak gdyby lśnił własnym blaskiem. Mimo ,że na ciebie nie patrzy, to czujesz, iż wie, że tu jesteś.   
13.12.2003 14:03  Morfoth  pegaz  Stoisz w chmurach, na szczycie przesiąkniętej mgłą góry. Krótka trawa tworzy piękny, zielony podkład dla górskich kwiatów i niewielkich krzewów. Przed sobą widzisz piekny, żółto-czerwony kwiat. Jego płatki są porośnięte maleńkimi włoskami. Lancetowate liście pod spotem przybierają barwe ciemnobrunatną. Gdy mija zachwyt nad pięknym kwiatem, spostrzegasz skrzydlatego konia skubiącego trawę. Wygląda na bardzo inteligentne zwierze. Jego skrzydła są lekko rozpięte, jakby były zawsze gotowe do lotu. Krótkie, białe włosy odbijają światło tak, że koń ten wygląda jak gdyby bił własnym blaskiem. Mimo że na ciebie nie patrzy, to czujesz, iż wie, że tu jesteś.   
12.12.2003 16:37  Morfoth (proponuję dodać sekcję z komentarzami:))  pegaz  Stoisz w chmurach, na szczycie przesiąkniętej mgłą góry. Krótka trawa tworzy piękny, zielony podkład dla górskich kwiatów i niewielkich krzewów. Przed sobą widzisz piekny, żółto-czerwony kwiat. Jego płatki są porośnięte maleńkimi włoskami. Lancetowate liście pod spotem przybierają barwy ciemnobrunatnej. Gdy mija zachwyt nad pięknym kwiatem, spostrzegasz skrzydlatego konia skubiącego trawę. Wygląda na bardzo inteligentne zwierze. Jego skrzydła są lekko rozpięte, jakby były zawsze gotowe do lotu. Krótkie, białe włosy odbijają światło tak, że koń ten wygląda jak gdyby bił własnym światłem. Mimo że na ciebie nie patrzy, to czujesz, iż wie, że tu jesteś.   
4.12.2003 14:26    pegaz     

Wróc do kategorii
Nowa zmiana