Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
20.10.2005 22:54    rosomak  Na polanie. Znajdujesz się na polanie pośrodku której znajduje się wielki, rozłożysty dąb o poczerniałych liściach. Trawa sięga ci do kolan, a stopy grzęzną w błocie. Mroźny i silny wiatr przegina tutaj szczyty drzew, które skrzypią tak, jakby zaraz miały się połamać. Na gałęzi dębu siedzi rosomak. Rosomak- Słyszałeś kiedyś o tym, że dorosły rosomak potrafi skoczyć z drzewa i zabić jelenia. Podobno te zwierzęta mogą śledzić ludzką ofiarę cały dzień, a w nocy wedrzeć się do jej chaty i pożreć ją. Wiesz jednak, że tego zwierzęcia nie musisz się obawiać.   
16.6.2005 19:24    rosomak  Na polanie. Znajdujesz się na polanie pośrodku której znajduje się wielki, rozłożysty dąb o poczerniałych liściach. Trawa sięga ci do kolan, a stopy grzęzną w błocie. Mroźny i silny wiatr przegina tutaj szczyty drzew, które skrzypią tak, jakby zaraz miały się połamać. Na gałęzi dębu siedzi rosomak. Rosomak- Słyszałeś kiedyś o tym, że dorosły rosomak potrafi skoczyć z drzewa i zabić jelenia. Podobno te zwierzęta mogą śledzić ludzką ofiarę cały dzień, a w nocy wedrzeć się do jej chaty i pożreć ją. Wiesz jednak, że tego zwierzęcia nie musisz się obawiać.   
27.12.2004 15:11    rosomak  Na polanie. Znajdujesz się na polanie pośrodku której znajduje się wielki, rozłożysty dąb o poczerniałych liściach. Trawa sięga ci do kolan, a stopy grzęzną w błocie. Mroźny i silny wiatr przegina tutaj szczyty drzew, które skrzypią tak, jakby zaraz miały się połamać. Na gałęzi dębu siedzi rosomak. Rosomak- Słyszałeś kiedyś o tym, że dorosły rosomak potrafi skoczyć z drzewa i zabić jelenia. Podobno te zwierzęta mogą śledzić ludzką ofiarę cały dzień, a w nocy wedrzeć się do jej chaty i pożreć ją. Wiesz jednak, że tego zwierzęcia nie musisz się obawiać.   
11.12.2004 22:47    rosomak  Na polanie. Znajdujesz się na polanie pośrodku której znajduje się wielki, rozłożysty dąb o poczerniałych liściach. Trawa sięga ci do kolan, a stopy grzęzną w błocie. Mroźny i silny wiatr przegina tutaj szczyty drzew, które skrzypią tak, jakby zaraz miały się połamać. Na gałęzi dębu siedzi rosomak. Rosomak- Słyszałeś kiedyś o tym, że dorosły rosomak potrafi skoczyć z drzewa i zabić jelenia. Podobno te zwierzęta mogą śledzić ludzką ofiarę cały dzień, a w nocy wedrzeć się do jej chaty i pożreć ją. Wiesz jednak, że tego zwierzęcia nie musisz się obawiać.   
5.1.2004 21:16  Lachrym  rosomak  Na polanie. Znajdujesz się na polanie pośrodku której znajduje się wielki, rozłożysty dąb o poczerniałych liściach. Trawa sięga ci do kolan, a stopy grzęzną w błocie. Mroźny i silny wiatr przegina tutaj szczyty drzew, które skrzypią tak, jakby zaraz miały się połamać. Na gałęzi dębu siedzi rosomak. Rosomak- Słyszałeś kiedyś o tym, że dorosły rosomak potrafi skoczyć z drzewa i zabić jelenia. Podobno te zwierzęta mogą śledzić ludzką ofiarę cały dzień, a w nocy wedrzeć się do jej chaty i pożreć ją. Wiesz jednak, że tego zwierzęcia nie musisz się obawiać.   
4.12.2003 14:26    rosomak     

Wróc do kategorii
Nowa zmiana