Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
11.1.2008 9:53  Sogarsag  żbik  Las. Widzisz drzewa.Wiatr lekko porusza ich żywozielone liście. Dostrzegasz coś wśród gałęzi- Żbik patrzy na ciebie jak strażnik konaru.Jest nieruchomy ,ale wszystkie jego mięśnie są gotowe do działania. Dziki kot wcale nie ma zamiaru mruczeć do snu i jeśli się nie wycofasz, skończy się paskudnym zadrapaniem na twarzy. Chociaż wie, że jest słaby nie odpuści walki, ponieważ tak każe mu duma.   
10.1.2008 14:38  Nieznany+ Sogarsag  żbik  Widzisz drzewa.Wiatr lekko porusza ich żywozielone liście. Dostrzegasz coś wśród gałęzi- Żbik patrzy na ciebie jak strażnik konaru.Jest nieruchomy ,ale wszystkie jego mięśnie są gotowe do działania. Dziki kot wcale nie ma zamiaru mruczeć do snu i jeśli się nie wycofasz, skończy się paskudnym zadrapaniem na twarzy. Chociaż wie, że jest słaby nie odpuści walki, ponieważ tak każe mu duma.   
13.2.2007 12:32  Aquila  żbik  Widzisz drzewa. Żbik patrzy na ciebie jak żbik. Dziki kot wcale nie ma zamiaru mruczeć do snu i jeśli się nie wycofasz, skończy się paskudnym zadrapaniem na twarzy. Chociaż wie, że jest słaby nie odpuści walki, ponieważ tak każe mu duma.   
13.2.2007 12:30  Aquila  żbik  Widzisz drzewa. Żbik patrzy na ciebie jak żbik. Dziki kot wcale nie ma zamiaru mruczeć do snu i jeśli się nie wycofasz, skończy się paskudnym zadrapaniem na twarzy.   
4.12.2003 14:29    żbik     

Wróc do kategorii
Nowa zmiana