Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
9.1.2005 22:25  Lachrym/poprawił Gal  Jaskółka  W powietrzu - Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednej strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej urzeka piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak. Jaskółka: Czarne lotki tego ptaka dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Czujesz do tego stworzenia wielką sympatię. Jaskółka lata sobie tutaj.   
6.1.2004 20:30  Lachrym  Jaskółka  W powietrzu - Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak. Jaskółka: Czarne lotki tego ptaka dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Czujesz do tego stworzenia wielką sympatię. Jaskółka lata sobie tutaj.   
4.1.2004 20:24  Lachrym  Jaskółka  W powietrzu - Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak. Jaskółka: Czarne lotki tego ptaka dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Czujesz do tego stworzenia wielką sympatię. Jaskółka lata tutaj.   
4.1.2004 0:40  lachrym  Jaskółka  Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak, którego czarne lotki dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Po chwili ze zdziwieniem stwierdzasz, że usiadł on na twoim ramieniu. Czujesz do tego stworzenia wielką sympatię.   
3.1.2004 20:57  Lachrym  Jaskółka  Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Wkoło ciebie latają średniej wielkości ptaki o charakterystycznym, sierpowatym kształcie skrzydeł. Zauważasz, że na klifie jest pełno małych, brązowych gniazd. Z tych jaskółczych schronień co rusz wychylają się żółte dzioby i nieopierzone główki, które skrzeczą tęsknie. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak, którego czarne lotki dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Po chwili ze zdziwieniem stwierdzasz, że usiadł on na twoim ramieniu. Czujesz do tego stworzenia wielką sympatię.   
3.1.2004 19:57  Lachrym  Jaskółka  Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka cię piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Wkoło ciebie latają średniej wielkości ptaki o charakterystycznym, sierpowatym kształcie skrzydeł. Zauważasz, że na klifie jest pełno małych, brązowych gniazd. Z tych jaskółczych schronień co rusz wychylają się żółte dzioby i nieopierzone głowki, które skrzeczą tęsknie. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak, którego czarne lotki dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Po chwili ze zdziwieniem stwierdzasz, że usiadł on na twoim ramieniu. Czujesz to tego stworzenia wielką sympatię.   
3.1.2004 19:56  Lachrym  Jaskółka  Unosisz się w powietrzu nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka cię piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Wkoło ciebie latają średniej wielkości ptaki o charakterystycznym sierpowatym, kształcie skrzydeł. Zauważasz, że na klifie jest pełno małych, brązowych gniazd. Z tych jaskółczych schronień co rusz wychylają się żółte dzioby i nieopierzone głowki, które skrzeczą tęsknie. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak, którego czarne lotki dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Po chwili ze zdziwieniem stwierdzasz, że usiadł on na twoim ramieniu. Czujesz to tego stworzenia wielką sympatię.   
3.1.2004 18:44  Lachrym  Jaskółka  Unosisz się nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka cię piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Wkoło ciebie latają średniej wielkości ptaki o charakterystycznym sierpowatym, kształcie skrzydeł. Zauważasz, że na klifie jest pełno małych, brązowych gniazd. Z tych jaskółczych schronień co rusz wychylają się żółte dzioby i nieopierzone głowki, które skrzeczą tęsknie. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak, którego czarne lotki dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Po chwili ze zdziwieniem stwierdzasz, że usiadł on na twoim ramieniu. Czujesz to tego stworzenia wielką sympatię.   
3.1.2004 18:27  Lachrym  Jaskółka  Unosisz się nieopodal klifu utworzonego ze skały o ciemnobrunatnym kolorze. Wszystko jest tak jasne i przejrzyste, jakby dopiero co nastał świt. Gdy patrzysz w dół orientujesz się, że na dole nie ma nic - widzisz jedynie przepaść bez dna. Z jednek strony przytłacza cię ogrom skalnej ściany, a z drugiej strony urzeka cię piękno białych chmur i pomarańczowego nieba. Wkoło ciebie latają średniej wielkości ptaki o charakterystycznym, sierpowatym, kształcie skrzydeł. Zauważasz, że na klifie jest pełno małych, brązowych gniazd. Z tych jaskółczych schronień co rusz wychylają się żółte dzioby i nieopierzone głowki, które skrzeczą tęsknie. Podlatuje do ciebie duży i smukły ptak, którego czarne lotki dziwnie kontrastują z białym puchem na jego brzuchu. Po chwili ze zdziwieniem stwierdzasz, że usiadł on na twoim ramieniu. Czujesz to tego stworzenia wielką sympatię.   

Wróc do kategorii
Nowa zmiana