Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
10.8.2005 11:48  Morfoth  Modliszka  Na piaszczystej wydmie / Znajdujesz się na ogromnej diunie. Malutkie, utworzone przez wiatr pagórki bladożółtego piasku pokrywają całą powierzchnię pustyni. Gdzieniegdzie rosną niewielkie, brudnobrązowe krzewy. Bardzo suche powietrze kłuje przy każdym oddechu. Słońce stoi w zenicie i praży niemiłosiernie. Błękitne niebo jest czyste jak łza. / Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. / Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
10.8.2005 11:46  Morfoth  Modliszka  Na piaszczystej wydmie / Znajdujesz się na ogromnej diunie. Malutkie pagórki bladożółtego piasku, utworzone przez wiatr, pokrywają całą powierzchnię pustyni. Gdzieniegdzie rosną malutkie, brudnobrązowe krzewy. Bardzo suche powietrze kłuje przy każdym oddechu. Słońce stoi w zenicie i praży niemiłosiernie. Błękitne niebo jest czyste jak łza. / Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. / Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
8.8.2005 18:52  Morfoth  Modliszka (ktoś zmienił na Osę, ale w opisie jest Modliszka)  W dżungli - Wokół ciebie tylko nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się stłumione dźwięki mowy zwierząt. Głosy te dobiegają z niedaleka, lecz nie widzisz nigdzie żadnego przedstawiciela fauny. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
8.8.2005 18:43  Morfoth  Osa  W dżungli - Wokół ciebie tylko nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się stłumione dźwięki mowy zwierząt. Głosy te dobiegają z niedaleka, lecz nie widzisz nigdzie żadnego przedstawiciela fauny. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
8.8.2005 18:35  Morfoth  Osa  W dżungli - Wokół ciebie tylko nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
7.8.2005 15:52  ALEX z Kad  Osa  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
7.8.2005 15:50  ALEX z Kad  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
7.8.2005 15:49  ALEX z Kad  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
9.1.2005 22:20  Gal  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dość dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
6.1.2004 20:43  Lachrym  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauaważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dośc dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
6.1.2004 20:29  Lachrym. (nie podszywać sie pod moje opisy!)  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauaważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dośc dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
6.1.2004 8:52  Kerrigan  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauaważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dośc dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jego skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
5.1.2004 21:19  Lachrym  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauaważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dośc dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jej skrzydła są brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
4.1.2004 20:29  Lachrym  Modliszka  W dżungli - Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauaważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Modliszka siedzi na krzaku i patrzy na ciebie. Modliszka: zauważasz dośc dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Jej skrzydła brązowe i pokryte pięknym, czerwonym wzorkiem.   
3.1.2004 18:39  Lachrym  Modliszka  Otacza cię nieprzenikliwa zieleń. Ze wszystkich stron jesteś otoczony drzewami i krzewami. Na swej skórze czujesz pot, coraz ciężej jest ci oddychać. Wśród niesamowitego gorąca rozchodzą się wrzaski jakichś zwierząt. Słychać je stanowczo zbyt blisko, niż byś chciał. Po chwili rozglądania się zauaważasz na pobliskim krzaku poruszającą się plamę zieleni. Po podejściu bliżej zauważasz dośc dużego owada o wielkich, zielonych oczach i parze szczypiec najeżonych kolcami. Czujesz, że możesz porozumieć się z tą istotą bez słów. Ona nauczyła się już dawno, że zmiana pór roku oznacza również zmianę w każdym żywym stworzeniu. Życie pożywia się życiem. Po chwili wpatrywania się w modliszkę spływa na ciebie dziwny spokój, a gorąco dżungli staje się jakby łatwiejsze do zniesienia.   

Wróc do kategorii
Nowa zmiana