Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  totem  opis Umbry  Zmiany 
30.5.2006 19:35    Żółw morski  Pod wodą Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony przez fale obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Nie możesz ocenić głębokości morza, ponieważ jego dno ginie w mroku. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Żółw: Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda. Żółw morski pływa wkoło ciebie.   
4.11.2005 22:18    Żółw morski  Pod wodą Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony przez fale obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Nie możesz ocenić głębokości morza, ponieważ jego dno ginie w mroku. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Żółw: Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda. Żółw morski pływa wkoło ciebie.   
4.1.2004 20:21  Lachrym  Żółw morski  Pod wodą Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony przez fale obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Nie możesz ocenić głębokości morza, ponieważ jego dno ginie w mroku. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Żółw: Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda. Żółw morski pływa wkoło ciebie.   
4.1.2004 20:18  Lachrym  Żółw morski  Pod wodą Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony przez fale obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Nie możesz ocenić głębokości morza, ponieważ jego dno ginie w mroku. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Żółw: Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda.   
4.1.2004 12:34  Lachrym  Żółw morski  Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony przez fale obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Nie możesz ocenić głębokości morza, ponieważ jego dno ginie w mroku. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda.   
4.1.2004 12:29  Lachrym  Żółw morski  Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Nie możesz ocenić głębokości morza, ponieważ jego dno ginie w mroku. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda.   
4.1.2004 12:28  Lachrym  Żółw morski  Znajdujesz się pod wodą, a nad sobą widzisz zniekształcony obraz słońca. Pod twoimi stopami znajduje się rafa koralowa - dom dla tysięcy żywych stworzeń. Widzisz na jej powierzchni różnokolorowe ukwiały i małe zwierzątka, które szukają schronienia wśród parzących wypustek. Morze jest tak czyste, że nie możesz ocenić jego głębokości. Z głębin wyłania się żółw morski i podpływa do ciebie. Jest to stare i bardzo doświadczone zwierzę. Jego płetwy przypominają wielkie wiosła, a skorupa jest w kilku miejscach pokryta glonami i bardzo twarda.   

Wróc do kategorii
Nowa zmiana