Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  nazwa pomieszczenia  opis pomieszczenia  Zmiany 
23.8.2007 14:30  Stragor  Plac Targowy  Stoisz na słynnym placu targowym w Midgaardzie, na którym przy swoich straganach stoi kilka przekupek, które głośno nakłaniają cię do kupna ich towarów. Ze wschodu na zachód przebiega ulica targowa, na jej krańcach znajdują się bramy prowadzące na zewnątrz miasta.   
23.4.2006 8:51  Myisab  Plac Targowy  Stoisz na sławnym placu targowym w Migaardzie. Dookoła znajdują się różne sklepy i stoiska, gdzie kupisz wszystko, co może okazać się przydatne. Wschód i zachód prowadzą na dwie główne ulice Migaardu. Można stąd wyjść we wszystkich kierunkach. (sklep) Stoi tu przekupka sprzedajaca blyskotki. (sklep) Stoi tu przekupka oferujaca przerozne talizmany. (sklep) Stoi tu przekupka zachwalajaca cudowne eliksiry. (sklep) Stoi tu przekupka sprzedajaca recznie wytwarzane wyroby ludowe. (sklep) Stoi tu przekupka handlujaca wypiekami. (sklep) Stoi tu przekupka oferujaca narzedzia ogrodnicze i domowe.   
14.12.2004 12:30  Kethrax  Plac Targowy  Stoisz na sławnym placu targowym w Migaardzie. Dookoła znajdują się różne sklepy i stoiska, gdzie kupisz wszystko, co może okazać się przydatne. Wschód i zachód prowadzą na dwie główne ulice Migaardu. Można stąd wyjść we wszystkich kierunkach.    
9.7.2004 21:09  Februs  Plac Targowy  Stoisz na sławnym placu targowym w Migaardzie. Dookoła różne sklepy, stoiska i tego typu rzeczy. Wschód i zachód prowadzą na dwie główne ulice Migaardu. Można stąd wyjść we wszystkich kierunkach.    

Wróc do kategorii
Nowa zmiana