pomieszczenia
Tutaj wpisuj opisy pomieszczeń, które przychodzą ci do głowy. Możesz sugerować zmiany w istniejących pomieszczeniach lub opisy nowych pomieszczeń. Nie zapomnij nadmienić, co to za pomieszczenie i gdzie się znajduje/ma znajdować.

Dodaj nowy opis
Przejrzyj inne kategorie

Ostatnia zmiana  Autor  nazwa pomieszczenia  opis pomieszczenia  Zmiany 
23.8.2010 14:41  Morfoth  Metr pod ziemią  Znalazłeś się w dość niewygodnym położeniu. Przykrywa cię wilgotna ziemia. Jest dobrze spulchniona przez dżdżownice, mimo to z upływem czasu zdaje się ciążyć na tobie z coraz większą siłą. Do swojej dyspozycji masz odrobinę przestrzeni pod grubaśnym, zdrewniałym korzeniem, w którym korniki wydrążyły swoje tunele. Woda kapie z jednego z otworów wprost na twoje ciało, spływa po nim i wsiąka głębiej w Ardę. Gdybyś wydarł się najgłośniej jak potrafisz, być może dźwięk dobiegłby przez martwy korzeń do kogoś, kto zechciałby cię odkopać.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
15.10.2009 13:10  Esteban  Staw  Widzisz przed sobą staw. Wzburzone przez wiatr zwierciadło wody pięknie odbija światło słoneczne. Staw wygląda na zamieszkały przez małe rybki, od czasu do czasu w słońcu błyszczy jakaś łuska, mieniąc się kolorowo.   Nowa zmiana Pokaz zmiany (4)  
23.8.2007 14:30  Stragor  Plac Targowy  Stoisz na słynnym placu targowym w Midgaardzie, na którym przy swoich straganach stoi kilka przekupek, które głośno nakłaniają cię do kupna ich towarów. Ze wschodu na zachód przebiega ulica targowa, na jej krańcach znajdują się bramy prowadzące na zewnątrz miasta.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (3)  
20.4.2006 14:12  Myisab  Pokoj Strachu  Ej no.PLAKAT MA GLOSIC:Drogi wedrowcze! Przybyles do Krainy duchow.Idz na wschod ,zeby stawic czolo Zlym duchom.Mozesz isc tez na zachod,gdzie czeka na ciebie Troll,ktory zada ci pytanie czy Pirydoksyna powoduje dekarboksylacje lewodopy.Spiesz sie,bo portal moze zniknac I zostaniesz tam NA ZAWSZE(chyba ze jakis inny glupiec chcialby tu wejsc).Ireth ostrzega cie przed krolem wampirow,i przed Lordem Valderem"Valdusiem".Myisab ostrzega przed Medalionem,ktorym mozna spowodowac gniew kosciotrupow,a takze Krola Skorpionow. I jeszcze tabliczka:kraina dla osob 60-99 Kraine te dla was Stworzyli Myisab i Ireth.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (4)  
21.3.2006 18:00  Cahir  pokój  Jesteś w niewielkim, słabo oświetlonym pomieszczeniu. Przy ścianie po lewej stronie stoi drewniany stół, obok niego widzisz trzy taborety. Podłoga jest wykonana z drewnianych, mocno już zniszczonych desek, które skrzypią gdy po nich stąpasz.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
21.3.2006 17:55  Cahir  restauracja  Jesteś w przestronnym, dobrze oświetlonym lokalu. Są tu poustawiane okrągłe stoliki, na każdym wisi ciemnoczerwony obrus oraz stoi paląca się świeca. Niektóre miejsca są zajęte przez dostojne osoby , które rozmawiają i jedzą. Z kuchni wychodzi klener spoglądając w twoją strone. Całe pomieszczenie przenika zachęcający zapach pieczeni oraz warzyw.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
27.1.2006 21:35    Drugie piętro  Stoisz na drugim piętrze uniwersytetu. Wszystko jest tutaj jakoś lepiej wystrojone niż na parterze w holu. Bogato zdobione meble oraz złocone ornamenty wskazują na to, że nie jest to zwykłe pomieszczenie.. Podłoga jest wyłożona w przeróżne wzory drewnianą klepką, a ściany pomalowane są na uroczysty, ciemnogranatowy kolor. Na wbitych w ściany malutkich haczykach wiszą pięknie obrazy w zlotych ramach. Puszysty biały dywan ułożony na środku pokoju oraz marmurowy kominek przy jednej ze ścian sprawiają miłe wrazenie. Jesteś pewien, że w tym pomieszczeniu nic ci nie grozi.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
27.1.2006 21:24  Ireth  Statua (obiekt na Placu Targowym w Midgaardzie)  Ta ogromna marmurowa statua przedstawia groznego węża okręcającego się wokół świątyni. Jego cialo ulozone na ksztalt litery S sprawia wrazenie naprezonego i gotowego do ataku, zas zlocone luski odbijaja najmniejsze nawet zalamania swiatla. Oczy, wykonane z dwoch duzych rubinow, blyszcza zlowieszczo, zdajac sie przenikac cie na wylot chlodnym spojrzeniem, a wystajace z kamiennej paszczy kly rowniez nie sprawiaja milego wrazenia.. Patrzac na ten posag masz nieodparte wrazenie, ze on zyje, gotow rzucic sie na ciebie w jadowitej furii..  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
24.10.2005 19:32  ek  pokoj starszego pana  Wchodzący do pomieszczenia byli zachwyceni przepychem i stylem wnętrza. . Ściany były koloru burgundzkiego wina. Wisiały na nich czarno - białe fotografie przodków, oprawione w złote, cienkie ramy. Miało się wrażenie, że postacie ze zdjęć uważnie obserwowały każdego, kto wchodził do pokoju. Po lewej stronie stała kanapa obita zielonym adamaszkiem, zdobionym złotymi nićmi. W długie jesienne wieczory starszy pan siadywał na niej i czytał książki o II wojnie światowej. Popijał wówczas swoją ulubioną zieloną herbatę, która parzyła się w niewielkim posrebrzanym imbryku stojącym na okrągłym stoliku z hebanowego drewna. Starszy pan ów stolik kupił za krocie w jednym z krakowskich antykwariatów. Lubił się otaczać drogimi i posiadającymi duszę przedmiotami.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
12.6.2005 12:16  Kthanid  Wizerunki bogów (obiekt pomieszczenia: Świątynia Midgaardu, przy kacie)  Są to lekko zakurzone, ale wykonane kunsztownie i precyzyjnie wizerunki bogów tego świata. Przedstawiają Lama trzymającego w rękach świat, u którego stóp biegają symbolizujące płodność króliki. Obok niego stoi Elgrze z piórem i kartką papieru w dłoniach, piękna i wszystkowidząca Naja, potężny Tanis, RenTor wznoszący masyw górski, nieco zamazany i jakby nieobecny Albi, Xon i na końcu - Ulryk, spopielający ognistym oddechem jakieś nieszczęsne miasto.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
12.6.2005 12:12  Kthanid  Chleby (obiekt pomieszczenia: Piekarnia , w Midgaardzie)  Chleby zostały dopiero co wyjęte z pieca i są jeszcze gorące. Tylko czekają na głodnego klienta.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
12.6.2005 12:12  Kthanid  Zbroje (obiekt pomieszczenia: Zbrojownia , w Midgaardzie)  Są to pancerze wszelkiej maści i formatu, pozawieszane na kołkach, leżące pod ścianami, czy wystawione na widok potencjalnych klientów w oknach. Większość z nich to ciężkie, kute napierśniki i hełmy. Widzisz też parę okrągłych tarcz, drewnianych i metalowych, ze zdobionymi umbami.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
8.6.2005 16:49  Powsinoga  Kominek (obiekt pomieszczenia: Bar Podróżników)  Jest to kamienny kominek nad którym zawieszono stary, zardzewiały miecz. Na kominku raźno trzaska ogień, nad którym ktoś ustawił imbryk w którym przygrzewa się grog.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
8.6.2005 14:57  Powsinoga  Portret kapitana straży miejskiej (w drzewie, koło gospody w Vergardzie)  Portret został namalowany farbami olejnymi w ciemnych kolorach. Przedstawia surowe oblicze kapitana straży miejskiej odzianego w czarną zbroję i opierającego się o potężny młot bojowy. Ramka obrazu została wykonana z ciemnego złota.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
24.4.2005 4:11  Will  Szczyt  Góra, nie góra- nazwę swoją musi mieć i basta.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
10.2.2005 17:59  Powsinoga  Rzeka (widziana z Brzegu rzeki)  Na południu zauważasz rzekę. Stad nie wydaje się być niebezpieczna, lecz im dalej na zachód tym robi się ona coraz bardziej rwąca.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  

Dodaj nowy opis
Przejrzyj inne kategorie