Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  nazwa pomieszczenia  opis pomieszczenia  Zmiany 
12.6.2005 12:12  Kthanid  Zbroje (obiekt pomieszczenia: Zbrojownia , w Midgaardzie)  Są to pancerze wszelkiej maści i formatu, pozawieszane na kołkach, leżące pod ścianami, czy wystawione na widok potencjalnych klientów w oknach. Większość z nich to ciężkie, kute napierśniki i hełmy. Widzisz też parę okrągłych tarcz, drewnianych i metalowych, ze zdobionymi umbami.   
8.6.2005 16:54  Powsinoga  Zbroje (obiekt pomieszczenia: Zbrojownia , w Midgaardzie)  Są to pancerze wszelkiej maści i formatu, pozawieszane na kołkach, leżące pod ścian, czy wystawione na widok potencjalnych klientów w oknach. Większość z nich to ciężkie, kute napierśniki i hełmy. Widzisz też parę drewnianych, okrągłych tarcz ze zdobionymi umbami.    
8.6.2005 16:54  Powsinoga  Zbroje (obiekt pomieszczenia: Zbrojownia , w Midgaardzie)  Są to pancerze wszelkiej maści i formatu, pozawieszane na kołkach, leżące pod ścian, czy wystawione na widok potencjalnych klientów w oknach. Większość z nich to ciężkie, kute napierśniki i hełmy. Widzisz też parę drewnianych, okrągłych tarcz ze zdobnymi umbami.    

Wróc do kategorii
Nowa zmiana