Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  nazwa pomieszczenia  opis pomieszczenia  Zmiany 
27.1.2006 21:35    Drugie piętro  Stoisz na drugim piętrze uniwersytetu. Wszystko jest tutaj jakoś lepiej wystrojone niż na parterze w holu. Bogato zdobione meble oraz złocone ornamenty wskazują na to, że nie jest to zwykłe pomieszczenie.. Podłoga jest wyłożona w przeróżne wzory drewnianą klepką, a ściany pomalowane są na uroczysty, ciemnogranatowy kolor. Na wbitych w ściany malutkich haczykach wiszą pięknie obrazy w zlotych ramach. Puszysty biały dywan ułożony na środku pokoju oraz marmurowy kominek przy jednej ze ścian sprawiają miłe wrazenie. Jesteś pewien, że w tym pomieszczeniu nic ci nie grozi.   
25.11.2003 15:22    Drugie piętro  Stoisz na drugim piętrze uniwersytetu. Wszystko jest tutaj jakoś lepiej wystrojone niż na parterze w holu. Podłoga jest wyłożona drewnianą klepką, a ściany pomalowane są na ciemnogranatowy kolor. Na ścianach wiszą pięknie obrazy. I cośtam.   
24.11.2003 19:19    Drugie piętro  Stoisz na drugim piętrze uniwersytetu. Wszystko jest tutaj jakoś lepiej wystrojone niż na parterze w holu. Podłoga jest wyłożona drewnianą klepką, a ściany pomalowane są na ciemnogranatowy kolor. Na ścianach wiszą pięknie obrazy.   

Wróc do kategorii
Nowa zmiana