Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  Imię  opis  Zmiany 
17.6.2005 15:07  Kthanid  Mefistofeles - w podziemiach M&M  Mefistofeles jest wysłańcem sił ciemności, które postanowiły objąć podziemia M&M Miasta za swoją siedzibę. Jednak mnogość i różnorodność form życia w tych starożytnych tunelach skutecznie pokrzyżowała mu plany. Za porażkę został skazany na wieczne życie w tych zapomnianych korytarzach. Jego obecna moc jest tylko cieniem potęgi, jaką niegdyś posiadał. Przybrał formę wysokiego człowieka o nienaturalnych, żółtych oczach, lecz mimo wszystko jest bardzo groźnym przeciwnikiem.   
17.6.2005 14:05  Thail  Mefistofeles - w podziemiach M&M  Proponuję zostawić ostatnie zdanie, które dotyczy bezpośrednio wyglądu, a historię życia mefistofelesa wywalić, to nie książka. Zresztą, jeszcze dwa egzaminy i jak wszystko pójdzie dobrze, to znowu sie coś opisze:-)   
13.6.2005 23:39  Skifr  Mefistofeles - w podziemiach M&M  Jednak ze względu na mnogość i różnorodność form życia w tych starożytnych tunelach skutecznie pokrzyżowały mu plany. ( o co w tym chodzi? nie rozumiem! )   
17.8.2004 20:29  Gerino  Mefistofeles - w podziemiach M&M  Mefistofeles jest wysłańcem sił ciemności, które postanowiły objąć podziemia M&M Miasta za swoją siedzibę. Jednak ze względu na mnogość i różnorodność form życia w tych starożytnych tunelach skutecznie pokrzyżowały mu plany. Za porażkę został skazany na wieczne życie w tych zapomnianych korytarzach. Jego obecna moc jest tylko cieniem potęgi, jaką niegdyś posiadał. Przybrał formę wysokiego człowieka o nienaturalnych, żółtych oczach, lecz mimo wszystko jest bardzo groźnym przeciwnikiem.   

Wróc do kategorii
Nowa zmiana