moby
Tu wpisuj opisy mobów. Potrzebne są opisy mobów, które ich nie posiadają, ale możesz też proponować nowe opisy mobów, które mają zbyt ubogie lub po prostu słabe opisy, albo nowe moby do postawienia w świecie. Nie zapomnij dopisać, gdzie chcesz danego moba zobaczyć. Uwaga od Grzecha: nie piszcie "Ciebie", "Tobie" itd., to nie list! To głównie do Thaila :)

Dodaj nowy opis
Przejrzyj inne kategorie

Ostatnia zmiana  Autor  Imię  opis  Zmiany 
5.11.2011 17:54    Dżin M&M Podziemia  Wieki temu, kiedy w mieście panowała bieda i głód bogowie zesłali dżina, który miał zakończyć niedole mieszkańców. Jego misją było odkrycie skarbu, który został zakopany w podziemiach i przekazania go biedocie. Kiedy odnalazł skarbiec pokusa chciwości zwyciężyła i sam zagarnął złoto. Bogowie dowiedziawszy się o tym odebrali mu wszystkie kosztowności i uwięzili w jednym z tuneli.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
5.11.2011 17:50    Pantera  Widzisz dużego czarnego kota z długimi pazurami i zębami. Wiesz już, że to pantera. Znasz jej słabą stronę. Wiesz, że nie umie dobrze się bronić. Jest za to szybka i silna. Syczy i warczy na ciebie. Niedługo wykona na ciebie skok.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
2.8.2011 16:34  PiotreQ  Lamia  Jest to kobieta z zębami, jak u wampira. Tylko ona ma wszystkie takie zęby, a nie tylko kły. Potrafi zmieniać się w chmarę nietoperzy. Ma potężną moc.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
2.8.2011 16:30  PiotreQ  Agsin  Wojownik mający na palce założone kastety. Jest odziany w skórzane spodnie, pelerynę. Zbroję ma jedynie na ramionach. Może i ma słabą zbroję i broń, ale jest szybki i umie się bronić!  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
15.11.2008 16:45  Gall anonim  Śniący  Jest to pradawny i wręcz wszechpotężny demon z innego wymiaru. Zaraz, zaraz, dlaczego on nazywa się tak "dziwnie"? Już spieszę z wytłumaczeniem. Najpotężniejszy z demonów z niewiadomych przyczyn zapadł w pełni świadomy letarg. Jeden ze szczepów orków, aby pokonać zadziornych sąsiadów, odprawił prastary rytuał, mający przywołać Śniącego. Jako że demon był w uśpiony i nie mógł wykorzystywać siły fizycznej, "zdalnie" omamił umysły przeciwników, dzięki czemu jego "wywoławcy" mogli ich łatwo zabić. Śniący jednak był chorobliwie, wręcz demonicznie ambitny i chytry, więc zmienił orków w "zdalnie sterowaną, tanią siłę roboczą" do walki z ludźmi, elfami i takimi tam. Póki co, nadal sobie śpi, a jego orkowa armia poległa, więc raczej nie ma się go co bać. A może tylko udaje? Może już się wybudził i zaraz nabije cię na jedno ze swoich wielkich odnóż?   Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
18.4.2007 18:23    wąż  Malutki nakrapiany czarnymi plamkami czerwony wąż pełza sobie tutaj. Zaraz, zaraz... Czerwony... czarne plamki... Czy on nie jest przypadkiem jadowity??...  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  
12.2.2007 11:50  Aquila  mały demon  Mały demon wygląda jak miniaturka diabła. Lewitując sprawia wrażenie większego, ale to nie wystarcza, by odstraszyć potencjalnych wrogów. Pomimo smrodu, jaki go otacza jego płomień nie jest w stanie zapalić skrawka pergaminu, więc zbytnio nie pomoże mu w konfrontacji. Mały demon próbuje groźnie łypać na ciebie, ale przez to wywołuje uśmiech na twarzach tych, którzy nań patrzą. Uważaj jednak, bo potrafi być złośliwy. Nie zaczynaj walki z silnym przeciwnikiem w jego obecności, bo jego zdolności magiczne mogą znacznie utrudnić walkę!  Nowa zmiana Pokaz zmiany (4)  
10.2.2006 11:50  alim  Ederezy  to moze napisze inaczej...... edertyz jest rasy olbrzym-robot nie mozna powiedziec niczego na jego temat Edertyz jest calkiem zdrowy. itd....  Nowa zmiana Pokaz zmiany (6)  
7.2.2006 20:05  Khori  Wierny - Gród  Wierny ubrany jest na czarno, podobnie jak cała reszta zgromadzonych w tej świątyni mieszkańców. Wsłuchuje się uważnie w słowa wypowiadane przez kapłana starając się zrozumić to, co mówi. Porusza się delikatnie w przód i w tył jakgdyby był zahipnotyzowany.   Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
20.12.2005 21:07  Khori  Łowca niewolników - M&M Podziemie  Wyglądając potencjalnych ofiar lekko garbi się udając zwykłego poszukiwacza przygód. Rozgląda się z zaciekawieniem po otoczeniu zmierzając wzrokiem każdego na kogo trafi. W jego spojrzeniu, można dostrzec jednocześnie żądzę przygód, władzy i pieniędzy...  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
20.12.2005 13:34  Sandro  Bezimienny M&M Podziemia  Kiedy był dzieckiem miasto zaatakowali piraci. Plądrowali i palili domy, zabierając wcześniej najcenniejsze rzeczy. Matka chcąc ocalić syna ukryła go w jednej z grot znajdującej się na przystani. Stamtąd pochwyciły go jednak stwory zamieszkujące tunele, ktorych wyjscie prowadziło przez tą grote. Żywiąc się gryzoniami żyje do tej pory. Nie pamięta jednak jak miał na imie, ani kim byli jego rodzice.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
20.12.2005 10:57  Sandro  żuk zabójca M&M Podziemia  Stajesz oko w oko z zabójczym żukiem. Wystawia do ciebie szczękoczółki, które są idealnie przystosowane do zadawania śmiertelnych ran. Czym masz na tyle odwagi by zgnieść insekta, który uśmiercił wielu takich jak ty?  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
18.12.2005 22:29  Sandro  Trędowaty: M&M Podziemia  Widzisz trędowatego człowieka ubranego w stare podarte szmaty, od którego wyczuwasz zgniłą woń. Po chwili rozpoznajesz w nim gajowego, który został pogryziony przez sforę psów.Zignorował on odniesione rany wskutek czego wdało się zakażenie, a później trąd.Stroniąc od ludzi ukrył się w podziemiach miasta.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
15.12.2005 22:12    Zielony śluz - M&M Podziemia  Zielony, obleśny, glutowaty stwór. Leży na ziemi niegroźny dla otoczenia dopóki ktoś na niego nie nadepnie. Przy pierwszym bliskim kontakcie z tą istotą łatwo byłoby sobie złamać kark, nie wspominając już o tym, jakim stanie znalazłoby się ubranie... Z całą pewnością nie pachniałoby wtedy świeżością...  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
14.12.2005 21:04  Khori  Bazyliszek - M&M Podziemia  Widzisz kształtną, zieloną głowę z groźnymi oczyma. Ciało pokrywa cienka warstwa błyszczącej łuski, która sprawia wrażenie łatwej do przebicia. Jest to jednakże tylko pozór. W rzeczywistości, zbroja tego zwierzęcia jest jedną z najznakomitszych a jej odporność można porównać do wytrzymałości zbroji samych bogów. (wiem, pewnie nie można porównywać zbroji do zbroji samych bogów:) )  Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
14.12.2005 20:30  Khori  Nieboszczyk - M&M Podziemia  Leżał w trumnie na tyle długo aby zdążyła się rozłożyć. Teraz, cały ubrudzony ziemią i w poszarpanych ubraniach zwiedza tutejsze okolice wyglądając zmian które powstały od jego śmierci.   Nowa zmiana Pokaz zmiany (0)  
17.6.2005 15:07  Kthanid  Mefistofeles - w podziemiach M&M  Mefistofeles jest wysłańcem sił ciemności, które postanowiły objąć podziemia M&M Miasta za swoją siedzibę. Jednak mnogość i różnorodność form życia w tych starożytnych tunelach skutecznie pokrzyżowała mu plany. Za porażkę został skazany na wieczne życie w tych zapomnianych korytarzach. Jego obecna moc jest tylko cieniem potęgi, jaką niegdyś posiadał. Przybrał formę wysokiego człowieka o nienaturalnych, żółtych oczach, lecz mimo wszystko jest bardzo groźnym przeciwnikiem.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (3)  
31.1.2005 8:56  Skifr  prośba  Uprzejmie prosi się, aby przy umieszczaniu nowych opisów, podawać nazwę krainy której one dotyczą  Nowa zmiana Pokaz zmiany (3)  
14.11.2004 23:50  Elgrze  żuk  Spory czarny żuk, buszujący w leśnej ściółce. Nie wygląda na godnego przeciwnika, jednak domyślasz się, że zaatakowany potrafi się bronić.  Nowa zmiana Pokaz zmiany (1)  
16.8.2004 16:35  Gerino (komentarz :)  Wiedźmin  Wiedźmin wg twórcy krainy "Gród" to wiedźma płci męskiej, a nie wychowanek z Kaer Morhen. A to, że ma na sobie ciężki sprzęt bojowy nic nie oznacza - tam wszyscy taki noszą :) Wątpie, by chodziło o takiego mutanta ;)  Nowa zmiana Pokaz zmiany (2)  

Dodaj nowy opis
Przejrzyj inne kategorie