Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  Imię  opis  Zmiany 
5.11.2011 17:54    Dżin M&M Podziemia  Wieki temu, kiedy w mieście panowała bieda i głód bogowie zesłali dżina, który miał zakończyć niedole mieszkańców. Jego misją było odkrycie skarbu, który został zakopany w podziemiach i przekazania go biedocie. Kiedy odnalazł skarbiec pokusa chciwości zwyciężyła i sam zagarnął złoto. Bogowie dowiedziawszy się o tym odebrali mu wszystkie kosztowności i uwięzili w jednym z tuneli.   
21.12.2005 23:33    Dżin M&M Podziemia  Sandro, nie chcę wyręczać modów tego opisomatu, ale Twoje opisy mobów bardziej pasują do opisów krainek, więc zmień dział i dobierz jeszcze trochę treści:) Pozdrawiam.   
20.12.2005 14:03  Sandro  Dżin M&M Podziemia  Wieki temu, kiedy w mieście panowała bieda i głód bogowie zesłali dżina, który miał zakończyć niedole mieszkańców. Jego misją było odkrycie skarbu, który został zakopany w podziemiach i przekazania go biedocie. Kiedy odnalazł skarbiec pokusa chciwości zwyciężyła i sam zagarnął złoto. Bogowie dowiedziawszy się o tym odebrali mu wszystkie kosztowności i uwięzili w jednym z tuneli.   

Wróc do kategorii
Nowa zmiana