Wróc do kategorii
Nowa zmiana

Zmiana  Autor  Imię  opis  Zmiany 
12.2.2007 11:50  Aquila  mały demon  Mały demon wygląda jak miniaturka diabła. Lewitując sprawia wrażenie większego, ale to nie wystarcza, by odstraszyć potencjalnych wrogów. Pomimo smrodu, jaki go otacza jego płomień nie jest w stanie zapalić skrawka pergaminu, więc zbytnio nie pomoże mu w konfrontacji. Mały demon próbuje groźnie łypać na ciebie, ale przez to wywołuje uśmiech na twarzach tych, którzy nań patrzą. Uważaj jednak, bo potrafi być złośliwy. Nie zaczynaj walki z silnym przeciwnikiem w jego obecności, bo jego zdolności magiczne mogą znacznie utrudnić walkę!   
6.3.2006 22:13  Lav  mały demon  Mały demon ma nieco ponad metr wysokości, jednak unosząc się nad ziemią sprawia wrażenie wyższego. Roztacza dookoła woń spalenizny. Demon próbuje cię oparzyć, ale jego płomienie nie są wystarczająco gorące by wyrządzić ci jakąkolwiek krzywdę.    
5.3.2006 16:32  Lav  mały demon  Mały demon ma nieco ponad metr wysokości, jednak unosząc się nad ziemią sprawia wrażenie wyższego. Roztacza dookoła woń spalenizny. Demon próbuje cię oparzyć, ale jego płomienie nie są wystarczająco gorące by wyrządzić ci jakąs krzywdę.    
6.3.2004 12:24  Khrell  mały demon  Stoi przed tobą mały demon, widać nie ma zbyt dużej siły jak na jego rasę, ale to wcale nie wyklucza możliwości zwycięstwa w walce. Mały demon jest mniej więcej wzrostu zwykłego, prostego elfa. Patrzy na ciebie swymi płonącymi oczyma, szczerzy zaniedbane, demoniczne zębiska i zalatuje od niego spaloną siarką.   
1.12.2003 12:06    mały demon  Mob 66616, płci męskiej, krótki opis "mały demon", długi opis: {Y[{WZadanie{Y]{E Mały demon znajduje się tutaj. Jest demonem, mieszkańcem krainy "[60 75] Rentor Almanhagor". Brakuje mu opisu przy patrzeniu na niego.    

Wróc do kategorii
Nowa zmiana